Raccoonský deník


Záhadné hlasy z podzemí

Nedávno se vyrojily strašidelné zvěsti z ulice South Campbell. Udává se, že během nocí je možné z odtokového systému zaslechnout sténání.

Podobné je určitě jednoduché zavrhnout jako duchařské historky, kterými se baví školáci během táborových nocí. Ovšem, počet pohřešovaných osob se právě v této lokalitě za poslední měsíc rapidně navýšil.

Zmizelo zde 8 osob. Je rovněž zvláštní, že pohřešované osoby mnohé spojovalo. Ve všech případech se jednalo o nezadané ženy, bělošky a blondýnky ve věku 18 až 23 let.

Den poté, co zmizely, se ulice ponořila do intenzivní mlhy. Z kanalizačního odtoku, který se táhne severo-jižním směrem společně s ulicí, mohou být omezeně až po několik hodin slýchávány ženské hlasy.

Kanalizační výpusť byla pochopitelně důkladně propátrána. Avšak nebyla zjištěna ani přítomnost pohřešovaných osob ani nalezeny případné další stopy...

Policie doposud vyvrátila spojitost s bizarními případy, ke kterým začalo docházet krátce po incidentu v sídle. Nicméně, tyto případy spolu nakonec mohou souviset.

Resident Evil: Outbreak dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta