Zpráva o ekologické studii 1


Níže je uvedena zpráva, která shrnuje průzkum ohledně "změn ekosystému" projevujících se v případě "B.O.W. (bio-organické zbraně)", které byly v tomto areálu vyřazeny jako nefunkční.

7. dubna

Ve vodním kanále se abnormálně množí neidentifikovatelný vodní organismus. Vypadá to jako malé masové kousky pohybující se samovolně kanálem, avšak bez ohledu na pohyb těch věcí to má ve zvyku se srocovat.

Tělesná tkáň je velmi křehká a při sebemenším podnětu dochází k puknutí a uvolnění tělesných šťáv. Tato tekutina je tvořena silnou kyselinou a je velmi nebezpečná na dotek.

Na základě těla, které připomíná torpédo, bylo stvoření pojmenováno jako "Torpedo kid".

9. dubna

Objevili jsme matku "Torpido kida". Ti malí se v téhle matce produkují jeden za druhým.

Vzhledem k tomu, že životnost samotných masových tvorečků je velmi nízká, tak díky tomu, že byla objevena jejich mateřská forma, bude možné z dané lokality tento organismus odstranit.

12. dubna

Množství "Torpedo kidů" se navýšilo a snaha při prohledávání kanálu je zlikvidovat a vypořádat se s jeho mateřskou formou vyšla naprázdno, protože ty malý kousky útočily, aby chránily svou matku a já si odnesl několik vážných popálenin.

Svoji působnost rozšířily až do míst, kde žiju. Protože se pro výzkum staly překážkou, chceme se jich nějakým způsobem zbavit...

Resident Evil: Dead Aim dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta