Sherry Birkinová


Holčička, která se nacházela na policejní stanici, a kterou Leon ochraňoval. Byla jedinou dcerou Williama Birkina, ústředního protagonistu v projektu věnujícímu se G-viru.

Sherry vyrůstala bez patřičně projevované náklonnosti jejích rodičů, a tak moc neprojevovala své emoce a byla i o něco méně upovídaná.

Těsně před propuknutím biologické katastrofy v Raccoon city, se s Sherry spojila její matka Annette a pověděla jí, aby podle její pokynů vyhledala pomoc na policejní stanici. Sherry však narazila na policisty a lidi již přeměněné v zombies a schovávala se zde před nimi na nejrůznějších místech.

Na policejní stanici na ni dávali pozor Leon i Claire, ale v podzemních prostorách stanice se Sherry od nich ztratila a dostala se do spárů jejího otce, který zmutoval v monstrum nazvané "G". A toto monstrum do ní nakladlo embryo.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta