Hunkova zpráva


Pan Alfred Ashford, ředitel

Dnes, 16:32

Bezpečně jsme dorazili s nákladem obrovské B.O.W. z transportní základny Umbrella. Pečlivý dohled během převozu i po příjezdu, podle směrnic kontroly věci 108 vše potvrzeno zelenou. V současné chvíli ve stavu zamrazení.

Nicméně, proč namísto obvyklých a předpokládaných speciálních úkolů jsme byli tentokrát přesměrováni na misi týkající se donášky jedné kapsle naložené v ledu? Přestože jde o přísné tajné záležitosti, nebude-li pro přepravní úkol do určité míry k dispozici informací kolem obsahu, není možné zaručit patřičnou bezpečnost. Tím méně, jsou-li k tomu věci, které jsou obsahem navíc nebezpečné. Do budoucna požadujeme pro podobné mise více informací.

V každém případě, nezdá se, že by se to tu od těch dnů nějak úplně změnilo. S nostalgií vzpomínám na každý den, co jsem v tomto výcvikovém vojenském centru strávil.

Od dnešních 23:00 se bude pokračovat v další misi.

Hunk, bezpečnostní služba Umbrella

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta