Annette Birkinová


Manželka Williama Birkina, specialisty ve výzkumu na G-viru, a také matka Sherry Birkinové.

Annette porodila Sherry dva roky před objevem "G-viru", který objevil právě její manžel William. Ačkoli ona sama se stala matkou, nadále se s svým manželem věnovala pracím ve výzkumu. Během událostí v Raccoon city, těsně předtím, než bylo město zcela zamořeno, se Annette telefonicky spojila se svou dcerkou Sherry a nabádala jí, aby se schovala na policejní stanici.

Na své cestě za Sherry Annette narazila na ženu jménem Ada a snažila se ji zabít. Ada totiž chtěla získat "G-virus", na kterém Annette a její manžel pracovali.

Když Annette narazila i na Leona Kennedyho, byla vůči němu v té chvíli zprvu skeptická, protože věřila, že Leon Adě pomáhá jako další špion. Annette si však také byla vědoma té skutečnosti, že její zmutovaný manžel William Sherry pronásleduje a může ji ohrozit, a tak Leonovi dodala důležité informace, aby mohly Sherry zachránit. Sama se potom napevno rozhodla, že svého manžela za každou cenu zastaví.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta