Alexander Ashford


Hlava 6. generace rodu Ashfordů. Jeho otcem byl Edward Ashford, jeden ze zakladatelů společnosti Umbrella a člen rodiny za jehož života se rod těšil velikého významu.

Alexander byl však od svého otce průměrný a nebyl schopný navázat na úspěchy svého předchůdce. Během jeho generace začal rod Ashfordů upadat. Alexander čelil až takové nepřízni, že dokonce i jeho vlastní děti na něj pohlíželi s opovržením.

Alexander si uvědomil, že neoplývá ani dostatečným talentem, aby se mohl efektivně uplatnit ve virovém výzkumu, ani není schopen navázat tam, kde skončil jeho otec, a tak se začal zaobírat myšlenkou, jak využít své získané znalosti genetického inženýrství k opětovnému povznesení jména svého rodu.

Součástí tohoto plánu se stala výstavba Antarktické základny. Ovšem během roku 1983 Alexander beze stopy a za nejasných okolností zmizel.

Naděje Umbrelly se však upíraly k jeho dceři, Alexii, velmi inteligentní a nadané dívce, která se pyšnila mimořádným talentem. Již několik let předtím ji Umbrella jmenovala vedoucím výzkumu.

Resident Evil: The Darkside Chronicles dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta