Simmonsova mutace - Dinosaurus


Druhá forma, které díky účinkům C-viru a pokračující mutaci Simmons docílil. Svým vzezřením připomínal obrovského prehistorického ještěra tvořeného velmi tuhým a odkrytým svalstvem. Ve srovnání s lidskou formou, kterou si Simmons byl schopen udržovat, šlo v jeho chování jinak vysledovat převažující instinktivní jednání. Nicméně se v něm reflektovala pro Simmonse typická nenávist a vražedné sklony a vedle občasných výpadů na helikoptéru pilotující Adou Wongovou, která proti Simmonsovi podporovala Leona ze vzduchu, se vytrvale zaměřoval ve svých útocích na Leona a Helenu.

Společenství "Rodina" celý vývoj svého představitele, jakmile byl infikován C-virem, sledovalo. Z té doby je dostupná část komunikace Rodiny, kterou se FOS podařilo zachytit:

"Z Derekovy lidské vůle toho už moc nezůstalo. Ten zbytek by teď měli američtí agenti bez nějakých okolků určitě dorazit.

Každopádně, co to zatraceně bylo za virus, kterým byl Derek naočkován? Zdá se, že je to založené na C-viru, ovšem tyhle mutace jsou něco jiného, než co bylo doposud zaznamenáno. Bude to něco, co pravděpodobně vytvořila Ada a Neo-Umbrella. Pokud se podaří získat nějaké vzorky, je žádoucí, abychom je prostudovali. Začneme s hledáním."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta