Simmonsova mutace - Centaur


"Centaur" představoval první mutační formu, kterou Simmons prodělal poté, co byl infikován zesílenou variantou C-viru. Jeho horní část těla si jen v určitých bodech udržela lidskou podobu a uchoval si vlastní vědomí, ale do určité míry se navýšila jeho agresivita. Jeho dolní část těla zmutovala do zvířecí podoby, která disponovala nesmírně silnými končetinami, díky kterým byl například schopen zcela lehce přeběhnout vlakovou soupravou jedoucí maximální rychlostí. Pro útok využíval jako zbraně vlastních kostí/kůstek, které vyvrhoval vysokou kadencí. Takto ztracené kosti byly díky efektivitě C-viru okamžitě nahrazeny novými.

Společenství "Rodina" celý vývoj svého představitele, jakmile byl infikován C-virem, sledovalo. Z té doby je dostupná část komunikace Rodiny, kterou se FOS podařilo zachytit:

"Derek je vyřízen. Jeho mutace dál postupuje. Podívejte se na ten zjev. Je to hnusný a špinavý monstrum, které nemůže být srovnáno ani s typem J´avo. Sešel ze své cesty, protože byl příliš dlouho posedlý jedinou ženou. Derek je ztracen. Určeme dlouhodobě dalšího."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta