Ambice a osud Dereka Simmonse


Moment, kdy s ním Ada Wongová, kterou viděl jako svou jedinou spřízněnou duši, přerušila kontakt pro důvod, že incident v Raccoon city zneužil ve svůj prospěch, byl moment, který znamenal pro Dereka C. Simmonse poprvé v životě zásah do jeho jinak klidného nitra.

Simmonse to dovedlo k šílenému nápadu, ve kterém uvažoval o tom, že "pokud Ada nebude po jeho boku, potom si k němu loajální Adu vytvoří sám."

Simmons byl seznámen s vlastnostmi C-viru, na kterém v té době pracovala Carla Radames a který se vyznačoval tím, že "u infikovaného člověka dokázal přetvářet jeho tělo". Simmons toho využil a zahájil projekt s cílem stvořit Adu právě pomocí této charakteristiky. Za cenu obrovského množství lidských subjektů byly tyto pokusy vytvořit Adu prováděny po dlouhé roky až nakonec Simmons ve své snaze uspěl a stvořil přesnou kopii Ady Wongové.

Simmons byl touto reinkarnací Ady neskutečně nadšený, ale tato Ada, kterou si vytvořil, ho později zradila. Nechala jej nakazit vylepšenou variantou C-viru a přeměnit do monstra, které neustále mutovalo. Následně mu poslední ránu zasadila i originální Ada Wong. Do své poslední chvíle tak nebyl schopen svou "věrnou Adu Wongovou" získat.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta