Zombies


V roce 1998 se odehrálo neštěstí, při kterém bylo město Raccoon city zamořeno t-virem. Bylo potvrzeno, že v momentě, kdy u infikovaných tímto virem došlo k zastavení jejich životních funkcí, se tito infikovaní znovu probírali k životu a začali se chovat agresivně. Pro změny, které se projevily v celkovém vzhledu, jako například zakalení očí nebo loupání a odpadávání jejich kůže, byli označeni jako "Zombie", znamenající "oživlé mrtvoly".

Ačkoli příčina bioteroru v Tall Oaks zůstávala neznámá, bylo zaznamenáno mnoho případů lidí, kteří vykazovali podobné znaky jako ti nakažení t-virem. Tyto případy byly také považovány za "Zombies". U Zombies zaznamenanými v Tall Oaks však bylo patrné, že se svými vlastnostmi odlišují od těch, kteří byli nakaženi t-virem.

O tom se lze dočíst i v souhrnné zprávě sepsané Leonem S. Kennedym pro organizaci FOS, který se sám v bioteroristickém incidentu v Tall Oaks ocitnul a byl vystaven řadě nebezpečných situací:

"Od Leona S. Kennedyho.

Předkládám stručné informace týkající se nakažených, kteří se objevili během tohoto bioteroristického incidentu. V prvé řadě, bylo patrné navýšení fyzické způsobilosti. Mnoho infikovaných bylo schopno utíkat, vyznačovaly se úskoky, výskoky a dalšími. Ke všemu ke svým útokům, přestože nemotorně, dokázali využívat i jiných předmětů a projevovali schopnost se vyhýbat nebo překonávat překážky. U nakažených t-virem a G-virem se tyto případy vyskytly také, ale bylo jich jen pár. Vzhledem k jejich malému počtu a nemožnosti určit příčinu v této věci, je dochována jen malá část záznamů, které nesmí být zveřejněny u amerických výzkumných institutů a pár u BSAA.

Avšak v tomto případě byly tyto pohybové schopnosti patrné u většiny z nakažených. Oproti těm běžně považovaným "hloupým chodícím mrtvolám", jsou tito infikovaní zcela zřetelně dravější a mám-li mluvit konkrétněji, mnohem "silnější". Je nutné, abychom se touto záležitost důkladně zabývali."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta