Zločin Heleny Harper


Helenina sestra Deborah byla zajata jako rukojmí a Helena tak byla donucena přislíbit pomoc Simmonsovi v jeho plánu odstranit prezidenta.

Na univerzitě Ivy, kde měl prezident přednést svůj projev, Helena prostřednictvím komunikačního spojení Tajné služby vypustila jako zástěrku falešnou informaci, že "v okolí univerzity se ukrývá skupina usilující o prezidentův život". Tímto byla pozměněna dosavadní stanovená činnost ochranky okolo prezidenta. Pro zajištění bezpečnosti během projevu bylo několik členů Tajné služby vysláno, aby co nejrychleji zkontrolovali okolní prostory. A této příležitosti se dalo využit.

Jak by však šlo ospravedlnit, že by se za život své milované sestry nechala zaplést do teroristického činu, který by znamenal ránu pro celý národ...? Helena se přestala mučit a vydala se zpět na univerzitu, kde zoufale naléhala, aby se ochranka vrátila ke stanoveným povinnostem. Tajná služba si však byla vědoma malérů, které Helena v minulosti, kdy sloužila jako agent, měla, a tak ji ostatní nevěnovali pozornost. Helena apelovala již pod emocemi stále víc a víc, ale její slova to jen zlehčovalo.

A náhle propukl chaos. Méně efektivní systém ochrany kolem prezidenta selhal v jeho včasné evakuaci a situace se vyvinula v nejhorší scénář.

O tom, co se dělo krátce před vypuknutím incidentu, se dochovala zpráva sepsaná jedním z členů Tajné služby.

„Na základě hlášení, že se na prezidenta chystá atentát, bylo vyčleněno několik lidí od Tajné, aby okamžitě prohledali prostory Ivy univerzity. Do teď se na něco podezřelého nenarazilo. Pokud to byl falešný poplach, tak se na to přijde...

Tak či tak, Helena začala před chvilkou dělat rozruch. V nepříčetnosti okolo nás huláká, že "ať se vrátíme na pozice", "Simmons jde po prezidentovi", "lhala jsem o té informaci, protože drží mou sestru jako rukojmí".

Tím Simmonsem, myslí Dereka C. Simmonse, prezidentova poradce? Kravina. Říkat, že ten člověk, co je také prezidentovým blízkým přítelem by proti němu něco chystal.

Je třeba se taky podívat na Helenu, je to problémový dítě, které vykopli ze CIA s nálepkou příliš nevyhovující k ochraně státu pro její "nedokáže kontrolovat své emoce a jedná impulsivně". Třeba je kolem toho moc hysterie, nevím, ale teď je to naší součástí.

Bude to vážný, pokud ji poslechneme a atentátníky se nám přitom nepodaří dopadnout. Nechali jsme ji, ať se v někde v nějakým malým pokoji uklidní a my budeme pokračovat v pátrání.

Tenhle kašel ne a ne ustat. Jsem se snad nachladil?"


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta