Život v domácím vězení


Po událostech v Raccoon city byla Sherry Birkinová jako nositelka G-viru nacházejícího se uvnitř jejího těla, chráněna americkou vládou způsobem, který připomínal formu domácího vězení. Obklopena cizími lidmi prošla Sherry řadou experimentů, při kterých jí byli oporou její patronka Claire a její poručník Derek C. Simmons.

Claire tehdy Sherry pravidelně navštěvovala a učila ji, jak žít a být silnou i se svou bolestnou zkušeností z minulosti. Claire se pro Sherry zároveň stala tím nejdůvěrnějším člověkem, a zároveň osobou, ke které Sherry vzhlížela a usilovala být jako ona.

Ani Simmons nešetřil svou podporou a výpomocí vůči Sherry, která sama už neměla žádné blízké příbuzné. Snažil se, aby se psychicky nezhroutila a povolil tak návštěvy zvenčí, tedy mezi Claire a Sherry, která platila v rámci vlády jinak za přísně utajenou záležitost.

Sherrynina domácí vazba trvala až do roku 2009, plných jedenáct let, co byla ochraňována Spojenými státy.

Níže je uveden text dopisu, který se Claire pokusila Sherry tajně předat během její domácí vazby.

"Sherry. Nechci ti nějak motat hlavu, ale prosím tě, měj se na pozoru před tím pánem, Simmonsem. Je sice pravdou, že tě plně podporuje a je to taky díky jemu, že tě mohou beze všeho navštěvovat, ale když se mu podívám do očí, tak mám pocit, jako by něco chystal.

Nakonec, to co jsem zmínila, na to nejsou zásadní důkazy, ale je to prostě jen ženská intuice. Mírně mě to zneklidňuje, protože vím, jak je to pro tebe jednoduché důvěřovat lidem. Nic se nestane, když to budeš mít alespoň momentálně na paměti. Jinak, ačkoli se za tebou nějakou dobu nemůžu přijet podívat kvůli mé práci, věř, že jsem v pořádku."


Během doručení byl tento dopis nalezen vládním pracovníkem a k Sherry se nedostal. Nicméně, dotyčný úředník, který na dopis narazil, byl rovněž někdo, kdo soucítil s okolnostmi Sherry a Claire, a postaral o to, aby dopis v tajnosti zmizel bez toho, aniž by se dostal k Simmonsovi.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta