Dvě Ady Wongové


V tomto incidentu se objevily dvě Ady Wongové. Jedna z nich je špiónkou, která se také setkala s Leonem S. Kennedym v Tall Oaks. Ta druhá je zase Ada Wong, která patří k organizaci Neo-Umbrella a je zodpovědná za mutace J´avo v Republice Edonia, a která před půl rokem vstoupila do životů Chrise Redfielda a Jakea Mullera.

První zmíněná je skutečná Ada Wong, ta druhá je jejím klonem, který byl vytvořen na Adě posedlým Derekem C. Simmonsem pomocí C-viru.

Ada, patřící k Neo-Umbrelle, kontaktovala pravou Adu a rozehrála tak tajemnou hru, aby jí prorokovala bioterorismus, který ona sama měla v úmyslu způsobit.

Zrození Ady z Neo-Umbrelly bylo zachyceno na video v podzemních laboratořích města Tall Oaks. Z té doby byla nalezena část zápisků, zřejmě sepsaných samotným Simmonsem.

"Konečně, náhrada za zmizelou Adu. Od nynějška projde pečlivou průpravou, nejen co se týče její vizáže, ale i co se týče jejích myšlenek, fyzických schopností, chování, návyků... zkrátka všeho co dělá Adu Wong.

Naučím Adu Wongovou poslušnosti a neustálé věrnosti.... Mé srdce mi snad vyskočí. Nuže, nyní bych mohl s něčím v tréninku začít...


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta