Zadržovací zařízení


Jake Muller a Sherry Birkinová byly v Republice Edonia dopadeni organizací Neo-Umbrella a následně umístění do jejích laboratoří v Číně.

Tato laboratoř byla zabudována do obrovského a luxusního sídla a nebylo tak možné zjistit existenci této laboratoře ani z okolních budov. Uvnitř bylo k dispozici vedle zbraní a obrněných prostředků i téměř stovka J´avo ozbrojených příslušníků kdykoliv připravených k bojové pohotovosti a zvládnutí krizových situací.

Z deníku zachovaného po personálu, který zajišťoval dozor během doby, kdy zde byli Jake a Sherry uvězněni, se lze dočíst následující:

„Jsou to už čtyři měsíce, co začalo monitorování. Jake Muller se experimentování podřídil. Mluvil jsem s chlápkem, co dohlíží na Sherry Birkinovou a doslechl se, že se už taky usadila.

Snad měli o sebe strach a nechtěli už dál dělat zbytečný potíže. Vypadá to, že ta vylepšená varianta C-viru by měla být hotova do dalších dvou měsíců. A jak se tak stane, bude hotovo i pro ty dva. Jak se s nimi potom naloží?

V každém případě mě už tahle únavná prácička pozorně dnem za dnem sledovat na monitorech polonahýho týpka nebaví. Bral bych místo toho dozor nad Sherry.“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta