Vzkaz zanechaný v laboratoři


Heleno, jsi mou jedinou rodinou
máš mě ráda a i já tebe mám ráda z celého svého srdce
byla jsi na tomto světě mou jedinou sestrou
omlouvám se, že jsem byla tak sobecká

Před chvíli mi vpíchli nějakou divnou drogu a hlava se mi celá třese
mám hrozný strach, že zapomenu Heleno
Mám tě hrozně ráda
Vždy jsem byla pyšná na tu mou poctivou starší sestru
Měj mě taky tak ráda, Helno.

Byla jsem někdo... ko..ho Hele nna má ráda"

V laboratoři, kde byl nalezen tento Deborahin zápis, byla zanechána i zpráva, sepsaná zřejmě příslušníkem organizace Rodina:

,,Vzhledem k tomu, že s Helenou Harperovovu to bylo vyřízeno, jak bylo v plánu, došel příkaz, abychom se již nadbytečné Deborahy zbavili. Nicméně naši výzkumníci na základě její potenciálně dobré kondice chtěli znát, jak si poradí s mutací, a tak byla naočkována C-virem. Stejně by byla v každém případě zlikvidována, takže asi nevadí když k tomu dojde přes tyhle hrátky.

Od aplikováni viru uběhlo okolo hodiny. Zatím nebyly vypozorovány nějaké pozoruhodnosti. Ovšem vědci se jednomyslně shodují v tom, že pro vytvoření zajímavých mutací je nutné trochu více. Jenže z Tall Oaks by se taky mělo co nejdříve vypadnout. Pokud vše půjde podle plánu, z tohoto města bude během několika hodin pouhá vypálenina. Rozhodně nemíním svůj život riskovat pro nějakou vědátorskou zvědavost.

Rozhodl jsem se Deborahu zanechat v podzemí a vypadnout odsud."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta