Vylepšená varianta C-viru


Jako vylepšená verze C-viru se označuje C-virus, který byl upraven krví Jakea Mullera. Tato varianta byla vyvinuta Carlou Radames.

Jak se předpokládalo, Jakeova krev je speciální tím, že vykazuje resistenci vůči mnohým virům. A právě zužitkováním této charakteristiky se doktorce Carle Radames podařilo vytvořit vylepšenou variantu C-viru. Obvykle když je použita klasická varianta C-viru, nedochází po tzv. kuklovém stádiu již k dalším mutacím. Vylepšená varianta naopak umožňuje neustálou a silnější mutaci a to navíc bez toho, aniž by hostitel musel projít kuklovým stádiem.

Metoda zdokonalení a samotná kultivace jsou v tomto případě mimořádně složitými, a tak se předpokládá, že mimo Carlu Radames již nikdo neovládá tyto postupy. Proto lze usuzovat, že pravděpodobnost, že by mohla být vylepšená varianta do budoucna vyráběna v masovém měřítku, je malá.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta