C-virus


C-virus představuje nový typ viru, který při infikování přeměňuje lidské hostitele mimo jiné do B.O.W. (bio-organických zbraní) nazývaných jako J´avo.

Tyto mutace byly zaznamenány na mnoha místech po celém světě a mezi prvními místy byly bojiště ve východní Evropě, kde byl C-virus pod záštitou posilňujícího léku distribuován žoldákům, kteří se po aplikování jeden po druhém začali přeměňovat v J´avo. Iniciála "C" vychází z označení "Chrysalid" (kukla).

O tomto viru například pojednal jeden s výzkumníků patřící k organizaci BSAA, navzdory faktu, že o tomto viru "zůstává mnohé neznámo a úplné objasnění bude vyžadovat více času".

"C-virus je RNA virem, který u organismů napadá krevní buňky a je příčinou bizarních mutací. Můžeme-li vyvodit z jeho charakteristiky, lze se domnívat, že je tento virus založen na viru "t-Veronica", který byl zaznamenán během incidentu na ostrově Rockfort v roce 1998. Důvodem jsou právě mutace, které se nápadně vyznačují hmyzími a rostlinnými znaky, které lze u t-Veronicy vysledovat, a snad se dá uvažovat i o tom, že byl zakomponován i G-virus, který se vyskytnul v raccoonském incidentu.

Za současného stádia se dá usuzovat, že tyto dva typy virů byly zkombinovány a to vedlo k vytvoření C-viru. Je-li tento předpoklad ovšem správný, je otázkou, kdo by proboha tvořil takový druh viru? Takový ďáblův vynález nemohla mít na svědomí obyčejná hlava..."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta