Ustanak 2


Ustanak byl vytvořen s cílem zhotovení "perfektní B.O.W". Hostitelem se stal jeden z vědců pracující pro Neo-Umbrellu, kterému samotnému byl podán C-virus, a který se tak proměnil v toto stvoření.

Způsobilost hostitele se silně projevila v tomto stvoření a navzdory tomu, že jde o bio-organickou zbraň, je tak Ustanak schopen logického uvažování a mohou mu být udělovány úkoly, které je schopen sám provádět. Patrná je u něj také vysoká míra inteligence, se kterou je schopný přímo zvládat množství zbraní a komplexnějšího vybavení.

Dochován byl zápisek jednoho z výzkumníků Neo-Umbrelly. Tento zápisek o
Ustanakovi byl sepsán v době, kdy byly Jake a Sherry drženi v podmořském zařízení.

"Dorazila informace, že zemřela. Tímto už není nikoho, kdo by měl nad Ustanakem kontrolu. On to však neví. Nerozuměl by tomu, co by mu bylo řečeno. Ustanak bude prostě pokračovat v ochraně. Například v jejím příkazu, aby odchytil Jakea a Sherry, dokonce i kdyby je měl zabít."

"Vybavili jsme Ustanaka novou zbraní, železnou koulí, přidali jsme mu vystřelovací hák jako používala i ona, a vyslali jej směrem k Jakeovi a Sherry, kteří se snaží z této podmořské základny dostat. Ustanakův stav se však zdál být jiný, vypadal znepokojeně. Byl zticha. Vycítit však byl nejen vztek, ale i hluboký smutek... Možná, že si uvědomuje, že ten, kdo byl jeho pánem, je mrtvý."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta