Ustanak


Ustanak představuje bio-organickou zbraň vypuštěnou Neo-Umbrellou s cílem zaujmout Jakea Mullera. Ustanak ve východoevropském jazyce znamená "rebelie".

Ustanak v pronásledování Jakea naplno zužitkoval své nadlidské síly a své téměř nezranitelnosti. Jeho pravá paže byla vybavena kovovým ramenem na uchopení Jakea. U osoby, která je tímto ramenem chycena, umožňuje odebrat pomocí injekcí přidělaných na rameni její tělní tekutiny.

Z momentu, kdy se Jake spojil se Sherry a začala tak jejich cesta z Republiky Edonia, se dochoval následující záznam jednoho z vědců Neo Umbrelly:

"15:01 Máme v plánu použít Ustanaka, abychom zajali Jakea. Ustanak poslouchá pouze její příkazy, ale jakmile mu jsou uloženy, pokusí se je vykonat až do posledního dechu. Je naprosto perfektní pro odchyt lidí.

Právě teď zadává Ustanakovi jeho úkol zajistit Jakea. Je něžná, připomíná to matku se svým dítětem.... zdá se, že Ustanak to chápe. No, odsuď je to teda pohled."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta