Ubistvo


Ubistvo je C-virem infikovaný jedinec, zrozený ve své finální mutaci. Jmého Ubistvo ve východoevropském jazyce znamená "zabít", či "vražda".

Ubistvo si udržuje lidské rysy, ale jeho páteř, hrudní koš a srdce byly přesunuty na část jeho pravé končetiny, která tak zmutovala do formy připomínající řetězovou pilu. Srdce na této pravé končetině je hnací sílou pro vše okolo a je-li zničeno, Ubistvo je tím okamžitě zabito. Navzdory tomu, že je to vzhledem jeho zmokvalému zjevu neuvěřitelné, vyznačuje se obrovskou sílou a výdrží. Navíc bylo zjištěno, že jakmile se zaměří na svůj cíl, snaží se jej pronásledovat do té doby než jej zničí.

Z toho důvodů, že ve své snaze eliminovat své cíle nedělá rozdíly mezi nepřáteli a spojenci, bylo obtížné i pro Neo Umbrellu, která jej vytvořila, určit jak s ním naložit. Lze se o tom dočíst ze zápisků jednoho z jejich vědců.

"Bojový potenciál a síla jsou u Ubistva na velmi vysoké úrovni. Svou mocnou zbraní, která je podobná pile, může svého oponenta během okamžiku rozříznout vejpůl. Ovšem je mu blízká i nekontrolovatelná agresivita, během které nerozlišuje mezi svými a nepřáteli, a tato jeho stránka z něj dělá problematický kousek, který může napáchat hodně škod. Závěrem se tedy nedá využít na nic jiného než k naprostému masakru."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta