Tvorové zrození úplnou mutací


Aktivuje-li se uvnitř těla J´avo C-virus, začíná v určitém okamžiku docházet k tuhnutí kůže a to vede k mutacím do formy připomínající kuklu.

V takovém případ dojde uvnitř kukly vlivem C-viru k rozložení a k opětovnému složení tělních tkání a k přeměně do zcela odlišného stvoření, které se od předchozí J´avo formy zcela odlišuje. Toto nové stvoření se poté skrze tvrdou vnější vrstvu kukly probíjí ven. Formy J´avo, které dosáhnout stádia této mutace jsou označovány jako „tvorové/druhy kompletní/úplné mutace“.

Nemálo těchto druhů vzniklo jako vedlejší produkt při experimentování Dereka C. Simmonse v jeho snaze reprodukovat Adu Wongovou. Například to platí pro Gnezdo, či Lepotitsu, které ve svých podobách nesou jasné ženské znaky.

Simmons navíc zaznamenal, že křížení C-viru s geny dalších organismů má dopad na výsledné mutace, které potom vykazovaly charakteristiku těchto organismů. Do C-viru tak byly inkorporovány mnohé geny savců i plazů, aby tak mohly být tyto kompletní mutace případně využity jako zbraně. Výsledkem bylo, že jedinou a úspěšně stabilizovanou variantou C-viru mohla být takovou úplnou mutací zrozena široká škála druhů.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta