Strelats


Strelats je C-virem infikovaný tvor zrozený ve své finální mutaci. Strelats ve východoevropském jazyce znamená "střelec".

Strelats intenzivně útočí na kohokoliv, kdo naruší jeho vymezené teritorium. V útocích na nepřítele rozprašuje plyn nebo vystřeluje tělní částí ze svého těla, které mají podobu jehel. Pokud se Strelats octne v bezprostřední blízkosti v dosahu svého cíle, snaží se od něj získat odstup a uprchne pryč. Jejich zvyk plazit se po stěnách a stropech i jejich podoba připomíná samotné ještěrky.

O Strelatsovi se zmiňuje i zpráva od jednoho z příslušníků BSAA, jenž se s nimi dostal do kontaktu:

"Narazil jsem na tu dotyčnou ještěrku. Jak už nahlásil Finn z týmu Alfa, je to fakt mrštná a hodně otravná havěť. Pohybuje se to hodně svižně a střílí to něco jako jehly. Pokoušeli jsme se to chytit, ale jednomu z našich tyhle jehly propíchly nohu. Hlavní ale bylo, že ho to na životě neohrozilo....

Nakonec jsem to salvou z našich zbraní dokázali nějak zabít, ale do příště si budeme muset dávat na tu jeho hbitost a jehly bacha."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta