Spis Leona S. Kennedyho


Věk 36. Agent spadající pod přímou kontrolu amerického prezidenta. Jako agent osvědčil své schopnosti, kterých si americká vláda velmi cení. Pro svou osobní zkušenost s biologickým incidentem v Raccoon city, získal silnou averzi vůči všem teroristickým aktivitám zahrnujícím biologické zbraně. Vyznačuje koncentrovanou a rozvážnou povahou, je však také připraven v závislosti na situaci okamžitě začít jednat. Leon začal jako agent vyzrávat a stal se ve svém chování prozíravější. Nicméně, neztratil i tak smysl pro humor, díky kterému se nevyhýbá ani příležitostným vtípkům, stejně tak jeho silný smysl pro spravedlnost se od časů, kdy byl poprvé přiřazen k policejnímu sboru v Raccoon city, nezměnil.

Leon se zásadně podílel na založení DSO (Division of Security Operations - Divize bezpečnostních operací), organizace seskupující skupinu agentů. Z následujícího materiálu je možné nahlédnout na okolnosti, které předcházeli založení této organizace.

"(Týkající se založení organizace DSO)
Prezident Spojených států amerických Adam Benford 2.2. 2011

Leonu S. Kennedymu

Ohledně té problematiky nové organizace agentů, o které jsme před nějakým časem diskutovali, bych tě chtěl tímto informovat, že se oficiálně rozběhly práce na její založení. Po 11. září ta dlouhá válka Spojených států proti teroru nedosáhla zcela jasného konce. Naopak, jsme vystaveni novým hrozbám, které přinesl bioterorismus, a čelit mu tradičním organizačním rámcem se stalo více obtížnějším.

Tudíž, v souladu s uvedeným výše a na základě tvého doporučení, jsem rozhodl o založení DSO (Divize pro bezpečnostní operace), organizaci agentů pod přímou kontrolou Prezidenta. Plné podpory pro DSO se ujme FOS.

Leone. Jako od jednoho ze zakládajících členů bude po tobě žádáno zajistit mnohé.
Ochraňovat Spojené státy od hrozeb bioteroru.
Likvidovat každou zatracenou B.O.W. na této planetě.
Společně se tomu za cenu vlastních životů postavíme."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta