Spis Chrise Redfielda


Věk 39. Slouží u Severoamerické pobočky proti-teroristických speciálních sil, BSAA. Zde již dříve velel jednotce Alfa, ale v jedné z akcí v důsledku zranění utrpěl ztrátou paměti. Tato událost měla za následek, že Chris propadnul alkoholu a vedl samotářský život v krajích východní Evropy. V době, kdy došlo k bioteroristickému útoku v Číně se Piersi Nivansovi z Alfa týmu podařilo Redfielda lokalizovat a přesvědčit ho k návratu k jednotce. Chris si sice stále nevybavoval vše, ale svou sílou i nezdolnou odhodlaností znovu potvrdil svou schopnost velet, která znovu jednotku stmelila.

Jak bylo řečeno výše, krátce po útocích v Číně se shodou okolností Piersovi podařilo Chrise najít v končinách východní Evropy, kam Redfield zmizel krátce po jistém incidentu, jenž se odehrál několik měsíců zpátky. Vypjatou situaci té doby zachycuje i následující komunikační přepis z dochovaných záznamů BSAA:

„Piersi Nivansi, jste na příjmu? Tady Severoamerické oddělení. Mimořádný stav. Bioteroristické útoky velkého rozsahu v Americe a v Číně. Momentálně nemáme o situacích bližší informace, ale zásah na území Států byl zamítnut americkou vládou. Proto bude jednotka Alfa Severoamerické pobočky okamžitě vyslána k potlačení bioteroru do Číny. V Číně byl potvrzen výskyt B.O.W. podobného typu jako J´avo. Jednotka Alfa je pro bojovou zkušenost s tímto druhem B.O.W. nezbytným přínosem.

Zachytil jsem rovněž vaší zprávu o vypátrání Chrise Redfielda. I s ohledem na jeho situaci bude nepochybně velkým přínosem pro obnovení družstva. Co nejrychleji jak jen to půjde se i s Redfieldem přesuňte se do Číny.“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta