Spis Carly Radames


Carla Radames je osobou, která stála za vytvořením C-viru a byla společníkem Dereka C. Simmonse.

Již v patnácti letech se Carle podařilo dokončit doktorské studium a později byla najata výzkumným ústavem, jehož přímým vlastníkem byla Simmonsova nadace. Carla se začala věnovat výzkumu virů a bio-organických zbraní. Simmonse mimořádné nadání Carly a její badatelské výsledky velmi těšily a ona sama byla Simmonsovi za jeho projevy uznání nakloněna.

Carla začala být Simmonsem zcela fascinována a chtěla se mu zavděčit s vývojem C-viru. Ale pro Simmonse nakonec byla jednou z mnoha. Zanedlouho byla Carla Simmonsem zvolena jako vhodný testovací kandidát pro experiment týkající se "replikace Ady", a tato událost znamenala definitivní konec života jako "Carla Radames".

S vývojem C-viru začala Carla okolo roku 2001. Z poznámek, které zanechala ve Čtyřčatech (budovy označené jako Quad Tower) mohou být vyvozeny počátky C-viru.

"Podařilo se mi získat t-Veronicu, detoxikovaný virus, který měl být původně odstraněn. Simmons mě pověřil výzkumem nových biologických zbraní a já se rozhodla, že se nejprve začne jejím zdokonalením.

Nejprve jsem úspěšně vyextrahovala samotný atribut umožňující mutaci DNA, tedy ten nejzásadnější znak Progenitor viru, který byl později zesílen vytvořením t-viru. Zkombinováním a vylepšením tohoto prvku společně s t-Veronicou jsem zhotovila "t-02", které neguje největší nedostatek originální t-Veronicy, a to intenzivní odmítání mozkových buněk.

Původně, aby bylo po vpravení umožněno se t-Veronice přizpůsobit lidskému tělu bez fatálních dopadů, bylo nutné symbiózu a imunitu udržovat za pomocí dlouhodobého kryogenického stavu. Ovšem, tento problém byl s mnou vytvořeným "t-02" vyřešen. Později, pokud se podaří úspěšná syntéza s G-virem, který byl získán ze Sherry Birkinové, bude dokončen ten nejlepší virus ze všech.

Ačkoli se nedá říct, kolik let to ještě zabere, pro naplnění Simmonsova očekávání to dokončím, ať to stojí, co to stojí.


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta