Simmons a sterilizační operace


Jako Sterilizační operace se nazývá raketový úder provedený americkou vládou ve snaze zastavit šíření viru, ke kterému došlo v roce 1998 v tzv. raccoonském incidentu.

Při této akci bylo město Raccoon city, které bylo zamořeno zombiemi i se svými 100 000 obyvateli, zcela zničeno. Klíčovou roli v provedení této akce sehrál tehdejší vládní činitel Derek C. Simmons.

Incident v Raccoon city se pro Simmonse stal především ukázkovým případem. Simmons byl přesvědčen o tom, že "biozbraně nakonec nahradí ty dosavadní" a se zaznamenanými údaji, které dokumentovaly tuto hrozbu biologických zbraní považoval Simmons za vhodné tyto skutečnosti dokonce dlouhodobě utajit, načež se mu k tomu podařilo si naklonit prezidenta a radikály ve vládě a protlačit tak tento návrh.

Později raccoonský incident napodobil a zinscenoval bioteroristický útok ve městě Tall Oaks, jednak proti vládním představitelům kolem prezidenta, který se pokoušel vyjít s pravdou o Raccoon city, a jednak s cílem připomenout světu, že se stále mohou vyskytovat organizace, které mohou způsobit rozsáhlý bioteroristický útok.

Vše vyšlo tak jak Simmons zamýšlel.

Krátce po vykonání sterilizační operace v Tall Oaks zaslal Simmons ze svého soukromého tryskáče směřujícího do Číny zprávu "Rodině".

Jde o jednu ze zpráv, které Leon Kennedy z organizace DSO po svém návratu z Číny předložil FOS.

"Sterilizační operace města Tall Oaks proběhla tak, jak bylo naplánováno. Narozdíl od případu v Raccoon city, se věci týkající se této záležitosti utajovat nebudou. Bude to uveřejněno celému světu.

President byl zabit při bioteroristickém útoku na území Spojených států, vláda ve snaze ochránit národ před neznámým virem byla nucena provést operaci sterilizace. A výsledkem bude, že svět znovu prozře.

"Mocná teroristická organizace uvrhla na svět hrozbu" a "nejmocnější země, Spojené státy americké, ji zničily ", tak jak by to ve světě mělo vždy být.

Americká síla bude moci být představena expandující Číně.

Amerika je na špici světového uspořádání a my, Rodina, využijeme naší moci, abychom tohoto zužitkovali pro maximální obraz stability. Už více není pošetilého vůdce jako byl Adam Benford, aby tuto stabilitu ohrozil. Od této chvíle zůstane svět Rodinou ustálený."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta