Shrieker


Shrieker představuje typ zombie. Vyznačuje se tím, že vydává hlasitý zvuk, který u dalších zombies podněcuje jejich sluch.

U zombies, které reagují na zvuk vydávaný Shriekerem, se projevuje nejen snaha seskupit se v místě zvukového rozsahu, ale rovněž u nich dochází ke stimulování jejich nervů, čímž se stávají zuřivějšími. Pokud však navíc u zvukových vln, které Shrieker vydává, dojde k nějakému narušení, bude to mít dopad i na zombies, které tak nebudou schopny snést stimulaci vysokými vlnami a povede to ke zničení částí jejich sluchového ústrojí a mozku.

V ruinách města Tall Oaks byl nalezen naškrábaný zápis, který o Shriekererovi pojednává. Poznámky byly zřejmě sepsány ženou:

"Ah, ke všemu ten ukřičenej chlápek!
Asi mi prasknou bubínky. Až se ten zvuk prodírá vzadu do hlavy!

Tak hlučný! Tak hlučný! Přestaň už s tím!
Když tohle huláká, tak se odněkud začnou jeden po druhým seskupovat další zombies.
Co to sakra je!? Nechápu, co je to za blázna!

Před chvílí to neustále řvalo okolo mého domu a volalo to svoje kamarádičky. Sleduje mě to v mém domě. K Čertu, nechci zemřít! Nechci zemřít!

Dveře se rozbily. Ta barikáda se rozpadává. Je to špatný, nemůžu utéct pryč

Nepřibližuj se

ah

nežer

břicho

moje vnitřnosti

střeva"


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta