Spis Sherry Birkinové


26 let. Agentka přímo odpovědná americkému Poradci pro národní bezpečnost. Jedna z přeživších tzv. "incidentu v Raccoon city", ke kterému došlo v roce 1998.

Během události v Raccoon city se stala nositelkou vzácného viru označovaného jako "G-virus" a po incidentu se dostala pod dohled Spojených států amerických a musela podstoupit řadu experimentů. V roce 2009 ji byla nabídnuta práce agenta, kterou následně přijala. Přestože i nadále zůstala pod dohledem Spojených států, její ochranná vazba byla zrušena. Ačkoli jako agent mohla být nezkušená, obstojně dokázala sekundovat ještě mladšímu Jakeu Mullerovi, se kterým se dokázala svou osobitostí ztotožnit.

Navzdory krutým zkušenostem ze svého dětství z ní i díky lidem, kteří ji pomáhali, vyrostla tolerantní žena s velkým srdcem a silným přesvědčením. S lidmi, se kterými se dostala z Raccoon city, Leonem a Claire, udržuje stále silné přátelství.

Ještě než se podle rozkazu vydala Sherry na její misi do Republiky Edonia, poslala Claire následující dopis:

"Claire,

odjíždím na nějakou dobu do zahraničí, přestože jak je obvyklé, z rozkazu, který jsem obdržela, se nemůžu o náplni mé mise a konkrétním místě vyjádřit. Vždy se mi říkala, abych jako agent odstoupila. Moc dobře vím, že máš o mě starosti. Ale nemám jinou možnost, protože jestli splněním téhle mise můžu zachránit alespoň jednu oběť těch virů jakou jsem já, pak to je to, po čem dlouho toužím. A tato mise se stává takovou povinností. Splním ji za každou cenu.

Právě pro tvou laskavost si určitě znepokojená tím, jak se mi vede. Ale vše je v pořádku. Nedělej si starosti. Určitě nepromarním svůj život. Protože je cenný a protože mi Claire a Leon pomohli."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta