Jakeovo rodinné zázemí


Jake Muller se narodil do velmi chudé rodiny. Protože Jakeův otec údajně zmizel neznámo kam ještě v jeho ranném dětství, starost o celou domácnost zůstala v rukách jeho nemocné matky.

Pokud by se léčila, mohla se zcela ze své nemoci zotavit, nicméně situace rodiny se dostala do takových obtíží, že začínalo být až nemožné žít ze dne na den, nehledě na chybějící peníze pro její léčbu. Jakeova matka však těžce pracovala a Jakea vychovávala s nesmírnou obětavostí a láskou.

Ačkoli jako matka byla mírná, dokázala být stejně tak ostražitá, jakmile Jake napadal svého otce. Z hlouby jejího srdce totiž ke svému choti, který ji opustil, stále cítila jistou náklonnost. To ovlivnilo i Jakea, který se zdržel méně špatného mínění o svém otci.

Jakmile Jake dospěl, začal si pohrávat s myšlenkou, že by se přidal k povstalcům jako žoldák a bojoval. Zpočátku to bylo především z důvodu, aby mohl pomoci své matce a odvděčil se jí tím, že ji finančně pomůže s její léčbou. Nicméně, nedlouho poté, co se Jake stal žoldákem, jeho matka nemoci podlehla.

Protože vyrůstal v  nuzných podmínkách, nebyl schopný svou matku zachránit pro nedostatek peněz. Skonem jeho matky se Jake upnul již pouze k penězům, což ještě následně posílila jeho práce žoldáka.

Uchoval se dopis, který napsala Jakeovi jeho na lůžko upoutaná matka:

„Můj nejdražší Jakeu. Prosím odpusť své matce, že tě opouští. A prosím, nezlob se na svého otce. Tvůj otec tě dnes určitě taky má moc rád. Věřím, že nastane den, kdy se zase shledáme, buď silný“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta