Rodina


Rodina je označení pro rozsáhlé společenství, v jehož čele stál Derek C. Simmons. Tato organizace byla založena rodem Simmonsů ještě před ustavením Spojených států amerických a údajně za pomocí celosvětové sítě a ohromného bohatství neomezeně hrála napříč dějinami svou roli již od starověkých dob.

Udává se, že cílem Rodiny je udržení "světové rovnováhy". Jinými slovy by se však rovněž dalo říci, že se snaží o "udržení takového světového pořádku, který je Rodině nejvíce prospěšný". A pro dosažení svých cílů se nezastavují před ničím.

Rodina zastává názor, že nejvíce vyhovující pro "stabilitu" je udržení Spojených států na vrcholu světového řádu. Proto, když se připravovalo uveřejnění informací týkající se incidentu v Raccoon city, přišly obavy, že dosavadní rozložení sil by tím mohlo být ohroženo, a proto Rodina pod Simmonsovým vedením způsobila bioteroristický útok, při kterém prezidenta zavraždila.

Po incidentu v Tall Oaks byly Adou Wongovou předány Leonu Kennedymu údaje, které pojednávaly o Simmonsovi a jeho nařízeních Rodině.

"Zlikvidování prezidenta bylo úspěšné. Lepotitse v Tall Oaks jsou již k ničemu. Okamžitě zahájit sebe-destrukční program. Poté spustit přípravy na Sterilizační operaci v Tall Oaks."

"Leon S. Kennedy a Helena Harperová jsou na živu a směřují teď do Číny ve snaze mě dostihnout. Sice se z FOS objevila zpráva o jejich úmrtí, jde ale o dezinformaci. Co nejdříve lokalizujte let, ve kterém jsou Leon a Helena na palubě a umístěte tam Lepotitsu. Zajistíme, aby se tihle dva pohřbili."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta