Ponorka


Ada Wongové se podařilo proniknout do ponorky, ve které měla odhalit, co má Derek C. Simmons v úmyslu. Bezpečnostní systém ponorky však byl nastaven na její otisky ruky a hlasový záznam a Ada se zde také dostala k informacím, které měly zůstat utajeny.

Kajuty na ponorce byly vybaveny také nejrůznějšími mechanismy, které reflektovaly Simmonsovy záliby a preference, a dodávaly plavidlu mnohem tíživější atmosféru. Za jakým účelem a kým byla podle všeho používána, zůstávalo v mnohých ohledech záhadou.

V ponorce však byl nalezen vzkaz, který mohl na tuto otázku poskytnout odpověď

"Ado Wongová,

vojenská síla Rodiny se den ode dne zvětšuje a pro Simmonse samotného je k dispozici její převyšující množství. Z toho důvodu bylo rozhodnuto, aby ti bylo přenecháno velení nad jednotkami v oblasti Dálného východu. Ta ponorka je dárek. Pověřuji tě, aby si s jednotkami naložila co neužitečněji. Projevuj nadále svou loajalitu a naplňuj má očekávání."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta