Pomsta Carly Radames


Carla Radames se stala součástí experimentu, prostřednictvím kterého díky účinkům C-viru a po intenzivním školení ze strany Dereka C. Simmonse, byla nakonec znovuzrozena jako Ada Wongová. Avšak v jejím podvědomí se mírně uchovaly úmysly patřící Carle a začala být hnána pomstou proti Simmonsovi, který se postaral o vymazání existence někdejší osoby Carly Radames.

Carla v utajení zahájila činnost skupiny pojmenované jako Neo-Umbrella, započala s řadou experimentů na zdokonalení jejího výtvoru C-viru a zahájila přípravy k rozbití Simmonsem a jeho Rodinou prosazované „světové stability“. Carla plánovala zničit moc států a jejích rámce coby organizace za pomocí hlavic vybavených aerosolovou formou C-viru, získaného z B.O.W. Lepotitsa, který přeměňoval lidi v zombies, a rovněž za pomocí B.O.W. označené jako Haos, která byla vytvořena jejím výzkumem.

S úspěšnými teroristickými akcemi odehrávajících se v Číně, při kterých šlo vše podle jejího plánu, se Carla odhodlala k podivnému kroku a kontaktovala skutečnou Adu Wongovou a zapojila ji do těchto incidentů.

Vycházelo to z toho, že považovala sebe sama za Adu Wongovou a skutečné Ady se tím zamýšlela jednou provždy zbavit? Nebo možná usilovala o pomoc od skutečné Ady z toho důvodu, že v jejím podvědomí byla konfrontována se svou minulou osobností Carly, která se nebyla schopna vypořádat se svým jednáním mimo svou kontrolu? Pravdu o skutečných záměrech nikdo nezná.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta