Poisawan


Poisawan je název rozlehlé chudinské čtvrti, která byla vystavěna na ruinách staré pevnosti nacházející se v okrsku města Waiyip v čínské provincii Lanshiang. Na tomto místě působil tým Alfa z jednotek BSAA pod velením Chrise Redfielda, který zde stopoval bio-organickou zbraň schopnou se kamuflovat.

V době, kdy se zde na počátku 20. století nacházela britská kolonie, byla nad okolím Poisawanu zrušena vojenská a vládní moc dynastie Qing a toto místo se tak následně fakticky proměnilo v bezprávní oblast bez jakéhokoliv dohledu. Později si zde uprchlíci z okolních území začali budovat další a další obydlí. Toto neorganizované rozšiřování vedlo ke vzniku propojením unikátnímu a komplikovanému prostředí.

Krátce po vypuknutí teroristických útoků, se polovina obyvatel Poisawanu zřejmě okamžitě snažila dostat do bezpečí. Není ovšem známo, kam se uchýlila zbývající druhá polovina. Pro absenci rodinných záznamů u několika z nich není nic jisté, nicméně vodítkem by mohl být nalezený zápis, který by mohl ozřejmit, co se s pohřešovanými obyvateli mohlo stát.

Tento zápis byl zřejmě sepsán pár dní před samotnými bioteroristický útoky.

"Do Poisawanu přišla překrásná žena, jménem Wong nebo tak nějak. Rozhlašovala, že doufá v náš zájem podílet se na zkouškách kolem nového léku nebo čehosi a zvědavostí a zářivými vyhlídkami lákala mladé a zdravé muže. Co jsem slyšel o odměně, tak je to slušnej balík peněz. Dalo by se tím rozhazovat klidně celej rok. Netuším co to má být za lék, ale pokud se dá dostat k tolika prachům, špatně to nezní.

To mi připomíná, že se o tom musím zmínit klukům ve slumech, kteří jsou bez peněz, že jsem zaslechl, jak okolo jedna ženská za odměnu zkouší nový lék, a to je vše Wongová? Mám sice z nějakých lékařských pokusů trochu strach, ale ta odměna je fakt lákavá. Myslím, že na to té Wong kývnu."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta