Spis Pierse Nivanse


Věk 26. Severoamerická pobočka BSAA. V týmu na pozici odstřelovače pod velením Chrise Redfielda.

Jako odstřelovač se vyznačuje vynikajícím kinetickým viděním a mimořádnou koncentrací. V BSAA představuje mezi odstřelovači naprostou špičku. Charakteristická je pro něj zodpovědnost a nejen na bojišti je svou odhodlaností schopen okamžité akce, za kterých nejoptimálnějšími možnostmi zvládá nejrůznější situace. Uvážlivý a hluboce čestný člověk, ale rovněž optimistická osobnost, která je bez zbytečných předsudků připravena být vlídná ke komukoliv jinému.

I díky těmto vlastnostem jej jeho velitel Chris Redfield, před svou amnézií, velmi respektoval a vnímal jej jako někoho, kdo bude do budoucna reprezentovat BSAA. Sám Piers považoval své muže za "rodinu" a naprosto důvěřoval a respektoval svého velitele, protože věřil, že přítomnost a soudržnost jeho kamarádů BSAA posiluje. V době, kdy byl Redfield nezvěstný, to byl právě Piers, kdo dočasně převzal velení jednotky.

Jak se to s Piersem mělo, může nastínit zpráva vyššího důstojníka v BSAA:

"Piers působí jako zastupující kapitán Alfa týmu již více jak měsíc, a podle očekávání, ukázal se být takovým esem, jak Redfield očekával. Vede si vcelku dobře. Přestože ještě nedosáhl tak mimořádných schopností vést jakými disponoval Chris, rozhodně se osvědčil.

Za tohoto stavu a pokud mu bude umožněno nabýt zkušeností, lze věřit, že by to mohl dotáhnout na řádného kapitána Alfy. Ovšem sám Piers zřejmě takto o své pozici neuvažuje a spíše ji bere jako součást obnovy družstva pro Chrise. Přestože k pátrání po Chrisovi jsou nasazeni i další agenti, Piers si vyhrazuje svůj vlastní čas k tomu, aby pročesával východní Evropu a podařilo se mu Refielda nalézt. Pro Pierse je to asi nepředstavitelné, že by BSAA přišla o takového člověka jako je Redfield. Přijde chvíle, kdy Chrise najde."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta