Neomezená mutace Carly Radames


Carla Radames byla přesvědčena, že s bioteroristickými útoky v Číně dosáhla svých cílů, ale v průběhu nich byla nakonec smrtelně postřelena Simmnonsovými zabijáky.

„Pokud mám zemřít, přinejmenším se postarám o to, aby se Simmonsův svět zhroutil a zrodil se ten můj.“


Carla sebrala své poslední síly a infikovala sebe sama vylepšenou variantou C-viru, kterou měla k dispozici. Tou stejnou variantou, kterou její přisluhovači nakazili o něco dříve i Simmonse. Výsledkem bylo, že tělo Carly Radames se rozšířilo a pokrylo vnitřní i vnější prostory letadlové lodi až dosáhla takové přeměny, že bylo až neuvěřitelné, že se kdysi jednalo o jednoho člověka.

Z jejího těla, které se srostlo s letadlovou lodí, mohla Carla dle své vůle nadále vyprodukovat své podobizny, tzv. „spóry Carly“. Díky silnému přesvědčení Carly být Ada Wongová, vykazovaly tyto spóry právě podobu Ady.

Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta