Napad


Napad je C-virem infikovaný tvor zrozený ve své finální mutaci. Ve východoevropském jazyce značí "útok".

Napad se vyznačuje robustním tělem, které je pokryto velmi tvrdou kůží. V útoku se především ohání svými pažemi a jeho gesta, například to při kterém si při vyburcování bouchá do hrudi, připomínají chování určitých savců, kupříkladu goril.

Teplota jeho těla dosahuje větších hodnot než u J´avo. Napad je schopný svou tělesnou teplotu udržovat v konstantních hodnotách tím, že své tělo po celou dobu vypařuje. Dojde-li do určité míry k narušení vnějšího povrchu kůže, dojde tím k odkrytí jeho svalstva. Na jeho zádech pod kůží se také nachází část jeho nervového systému. Je-li toto místo těžce poškozeno, vede to k jeho okamžité smrti.

Na charakteristiku Napada odkazuje i následující záznam, ve kterém byli členové BSAA při boji s Napadem ve spojení se svým velením:

"A sakra, máme tu jednu velkou zrůdu!"
"Zatracenej bastard! Ten má fakt sílu!"
"Přibližuje se! Zamete s náma! Držet odstup a vysypte do toho náboje!"
"Zvnějšku to chrání nějaká krusta! Zatraceně! Nejde to prostřelit!"
"Rozbijte tu krustu brokovnicí! Udělalo to s ním teď něco!"


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta