Laboratoř na mořském dně


Na mořském dně vystavěná základna vlastněná Neo-Umbrellou a využívána jako výzkumné zařízení pro vývoj bio-organických zbraní. Během těžení magmatu z mořského dna studovala Neo-Umbrella také mikroby a bakterie, které byly v tomto prostředí s tak extrémními teplotami schopny přežívat. Tyto poznatky uplatnili ve výzkumu na C-viru a mohli tak vytvořit bio-organické zbraně, které by mohly být schopny obdobně přežít v nehostinných podmínkách.

Odkud Neo-Umbrella čerpala obrovské množství finančních prostředků k výstavbě této podmořské základny, to známo není.

V této podmořské základně byl nalezen zápis jednoho z vědců.

"Uplynul další týden od chvíle, co jsem dostal nařízení se sem přesunout. Kdo by uvěřil, že se na oceánském dně nachází takové zařízení? Co však hlavně překvapuje, je skutečnost, že toto zařízení bylo exkluzivně vystavěno pro "Haos". Abych tak řekl, tahle celá základna je vůbec zamýšlena jako jeden velký inkubátor pro "Haos". Říká se, že je to pro dlouho očekávané naplnění naší organizace, ale i tak je to dost na finance nákladný."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta