Katakomby


Podzemní chodby, které se rozprostírají pod městem Tall Oaks, jsou staré již téměř 400 let. Ti, co byli součástí společenství "Rodina" nebo byli členy Simmonsova rodu, jsou zde pochováni. Tyto hrobky nejsou veřejnosti obecně známé, avšak z nejrůznějších nastražených pastí a jiných mechanismů lze usuzovat, že se sem již dlouho mohli pokoušet se dostat vykradači hrobů nebo lidé, kteří se zabývali Rodinou.

Pod úrovní podzemních chodeb se rovněž nachází určitý jednoduchý jeskynní systém s objekty podobné oltářům, na základě kterých se lze domnívat že tyto podzemní prostory byly kdysi dávno využívány domorodými lidmi ještě před příchodem rodu Simmonsů. Hluboko uvnitř těchto katakomb byla nalezena zpráva s instrukcemi určená podřízeným organizace Rodina těsně předtím než Simmons zahájil incident v Tall Oaks:

"V podzemí před akcí aktivovat všechny nástrahy. Vedle toho nechte také uvolnit Brzaka, který je v nádrži. V nastalém zmatku bude nutné zajistit, aby se žádný člověk netoulal po kryptách. Plán bude proveden jak bylo určeno. Lidé v Tall Oaks budou společně s prezidentem vyhlazeni. Výjimkou nejsou ani ti, co se dostanou až sem. Svými životy položí základy na ochranu své vlasti."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta