J’avo


J’avo je mutace člověka, který se přeměnil v důsledku infekce C-virem. U těchto mutací většinou hostitelé přichází o vlastní rozum, ale obecně u nich nedochází k přílišnému poklesu inteligence. To může být potvrzeno faktem, že J’avo jsou schopni mezi sebou jak komunikovat a rozumět stejným rodným jazykem, tak rovněž i z jejich schopnosti používat palné a jiné zbraně.

Vyznačují se opakující se tendencí zcela loajálně plnit své příkazy, které jim byly uděleny ještě před podáním C-viru, a dokonce i v případě, kdy je daný úkol neméně životu nebezpečný, jsou schopni jej vykonat bez sebemenšího strachu a zaváhání. Díky účinkům viru je jejich tělní teplota také velmi vysoká. Jakmile dojde u J’avo k nějakému zranění, virus aktivuje svou činnost a teplota se ještě zvýší.

Jestliže regenerace zraněných částí již nemůže být dostatečně efektivní, je tělo kvůli intenzivní činnosti viru vystaveno tak vysokému žáru že dojde k jeho upálení. Avšak dokud je virus schopen své činnosti, jsou v mnoha případech jinak pro běžného člověka fatální zranění naopak u J´avo během chvíle zregenerována.

O této hrozivé biologii sepsal zprávu jeden z příslušníků organizace BSAA.

„Naše operace ve východní Evropě právě skončila a my se stahujeme zpátky domů. Tenhle nepřítel, označený J’avo, byl naprosto něčím jiným a novým oproti těm postihnutým Plagou nebo těm označeným jako Majini. Přibližovalo se to ke mně zatímco jsem na to střílel, ale bylo to schopný svý zranění regenerovat tak rychle, jak jsem na to střílel. Ke všemu jejich inteligence a fyzická způsobilost jsou na vysoké úrovni a jejich manévry po bojišti se moc neliší od vycvičených vojáků. Vzhledem k tomu, že se objevili v bitevní zóně, tak se to ještě dalo, ale co by se stalo, kdyby byli vypuštěni ve městě plnýho bezbranných civilistů…? Děsivá představa…“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta