Spis o Jakeu Mullerovi


20 let. Žoldnéř sloužící u protivládních skupin v Republice Edonia. Přestože mladík, již disponuje vynikajícími bojovými dovednostmi a schopnostmi přežít.

Při kontaktu s ostatními se mu staly vlastním především cynické postoje a samotářem byl i mezi spolubojovníky, ke kterým patřil. Jake důvěřuje pouze penězům a nikomu jinému se neotevírá. Je přesvědčen, že jeho samotného nemůže naplňovat nic jiného než právě jen peníze.

Žoldnéř, který bojoval v Republice Edonia a nyní působil na jiném bojišti, si na Jakea pamatoval a Sherry, která se v té době kolem Jakea informovala , vypověděl následující:

"Jake Muller"? Jo jasně, pamatuju. Během časů v Edonii jsme často dělali spolu. Byl to takovej samotářskej ne moc přívětivej týpek. No nutný říct, že to neznamenalo, že by to byl zase nějakej notorickej hajzlík.

Nakonec, jak u mě, tak i pro tohodle týpka, jediný co nás zajímalo byly peníze. No podívej, spolupracovat na místě bylo potřeba. Očekává se od nás, že budeme chladnými zabijáky bez zbytečnýho přemítání, co udělají prácičku jak po másle a dostanou za to prachy. To je v podstatě míra spojení mezi mou maličkostí a Jakem. Ale i tak sakra je možný toho bastarda a ty jeho silně zocelený způsoby třeba respektovat.

Takže? Ty jsi nějaká Jakeova křehčí polovička nebo tak něco? Nejsi ty snad ještě puberťák? Slušná odvaha se vydat na místo jako je tohle. Cože? Ty nejsi puberťačka? To jako vážně, vypadáš hodně mladě. Fakt? Takže k němu nepatříš? V tom případě ses na tohle bojiště štráchala asi pro nic.

To je v pohodě. Necítíš se potom všem vyčerpaná? Možná by sis měla u mě odpočinout. No ták, všechno je v pohodě, není třeba mít se tak na pozoru. Klidně pojď. Hej! Zatraceně, kam běžíš? Počkej! Počkej na mě! Sakra!"


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta