Informace o Jakeu Mullerovi


"Panu Dereku C. Simmonsovi, zpráva z požadovaných závěrů vyšetřování.
Přísně tajné šetření zaměřující se na biologického potomka Alberta Weskera, Jakea Mullera, bylo bez potíží dokončeno."


Jake Muller (20)
Státní příslušnost v Republice Edonia. Běloch, barva očí modrá, přibližně 190 cm vysoký. Nastoupil k jednotkám žoldnéřů nacházejícími se v Republice Edonia před pěti lety. Od té doby záznamy hovoří, že působil v bojových zónách po celém světě, zahrnující Evropu, Střední východ a Jižní Ameriku. Ze získaného fragmentu tkáně, lze potvrdit, že je biologickým potomkem Alberta Weskera.

Analýzou bylo zjištěno, že Albert Wesker disponoval unikátní genetickou skladbou, a je velmi pravděpodobné, že se tento rys přenesl i na Jakea Mullera. Podaří-li se nám ozřejmit tuto specifickou vlastnost, lze předpokládat, že docílíme v současném výzkumu na C-viru průlomu. Nicméně další analýzy nejsou nadále možné, protože k dispozici máme velmi malé množství uvedených vzorků tkáně. Pro další studie bude zapotřebí tělních tekutin, krve, mukózy (sliznice, sliz) a dřeň Jakea Mullera. Domnívám se, zárukou pro tento úkol by mohla být kompetentní spolupracovnice Pana Simmonse Ada Wong.

"Panu Dereku C. Simmonsovi, zpráva z požadovaných závěrů šetření.
Týkající se matky Jakea Mullera. Jeho matka již zemřela na následky nemoci. Narozena v Republice Edonia a do Spojených států sama emigrovala ve svých dvaceti letech. Bližší detaily nejsou známy, ale pravděpodobně se jednalo o dobu, kdy zde otěhotněla s Albertem Weskerem. Brzy se vrátila domů do Edonie a porodila Jakea, přičemž Weskerovi se o této skutečnosti nezmínila."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta