Spis Ingrid Hunniganové


Věk 33. V pozici operátorky americké organizace FOS. Během únosu dcery amerického prezidenta, který se odehrál před devíti lety (v roce 2004), byla operátorkou Leonu S. Kennedymu na jeho misi k její záchraně. Vyznačuje se inteligentní a uvážlivou povahou a mezi její schopnosti patří pokročilá práce s daty a zkušenosti v hackingu. I nadále odvádí vynikající práci při podpoře Leona S. Kennedyho na jeho řadě nebezpečných akcích.

Jak u Leona, tak i u jiných agentů se Hunniganová těší veliké důvěry. A stejně tak i u představitelů FOS. V organizaci získala takovou důležitost, že je jí do jisté míry během naléhavých situacích tolerováno i překročení jejích pravomocí.

Tím vším se Hunniganová vyznačuje, ale co se týká jejího osobního života, ten zůstává stále zahalen rouškou tajemství a v organizaci na toto téma pouze kolují nejrůznější spekulace. Jen jedinkrát před dvěma lety byl jeden zaměstnanec FOS svědkem toho, jak Hunniganová telefonuje se svou rodinou. Hovor se nesl v otráveném tónu a týkal se následujícího:

„Mami, přestaň. Nechci se o tomhle bavit. Jasně, já vím. Ale práce je teď přednější. Chci se na ni soustředit.
Někoho na vdávání si najdu podle sebe. Vyřiď to taky tátovi.“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta