Iluzija


Jako Iluzija je označen C-virem infikovaný jedinec zrozený ve své finální mutaci. Iluzija ve východoevropském jazyce znamená „iluze“.

Iluzija má podobu hada a její vnější kůže je schopna se přizpůsobovat okolnímu prostředí. Tohoto stavu dosahuje například v momentě, kdy zaznamená svou kořist. V případě určitého oslabení tohoto stvoření je tuto formu možné zachytit pouhým okem, ale její vnější kůže se v tomto stavu kamufláže naopak vyznačuje tak výraznou tuhostí, že je obtížné ji způsobit vážnější zranění.

V souvislosti s Iluzijí se dochoval zápis jednoho z vědců z organizace Neo-Umbrella:

Tato nečekaně vzniklá bio-organická zbraň byla pojmenována jako Iluzija. Toto stvoření se může asimilovat do svého okolí a má schopnost vymizet za pomocí extrémně silného maskovacího útoku. Na bio-organickou zbraň má dokonalou vnější kůži, která je jednak schopna se měnit vůči prostředí a jednak je velmi zesílená a taky… v podstatě část jejích vnitřních orgánů, ale jinak není mezi tímto a běžným tvorem moc velkého rozdílu.

Vedle toho se schopnost kamufláže projevuje pouze na jeho vnější kůži, a tak když tento tvor při pokusu napadnout svou kořist rozevře tlamu, ta je zcela viditelná. Právě protože Iluzija ke svým atakům využívá přirozeně nejvíce svou tlamu, jedná se tak o jeho jediné zranitelné místo. Může být doplněno, že nejnebezpečnější je právě v okamžiku, kdy se s přesností chystá zaútočit.


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta