Helena Harper 2


Helena se vyznačuje silným smyslem pro odpovědnost, ale také velmi otevřeným smyslem pro spravedlnost, což se však stávalo její nevýhodou, protože se čas od času nechávala v tomto zcela pohltit svými emocemi. Právě tyto emoční projevy vycházely z jejího silného citu po spravedlnosti. Této její součásti v případě Heleny se mírně obávali i její nadřízení. A brzy se tyto obavy potvrdily.

Během vyšetřování sériových vražd se Heleně podařilo úspěšně dopadnout hledaného pachatele, ale během zatýkání použila vůči pachateli nepřiměřené násilí a byla proto suspendována. Před svými nadřízenými se hájila, že "bylo nutné pachatele umlčet, protože ten nepřestal před pozůstalými neustále vykřikovat."

Helena představovala ženu, která se nikdy svých zásad, spravedlnosti a přesvědčení nevzdávala. Po návratu do služby se však její typické emociální vystupování nezměnilo. Nakonec se dostala do velkých potíží v momentě, kdy vážně zranila přítele její sestry, který její sestru napadl, když se s ním chtěla rozejít.

Přestože tak udělala, aby ochránila svou sestru, neznamenalo to, že by tento čin a to ani hlavně ze strany nadřízených, zůstal bez následků. Helena byla přeložena k asistování u Tajné služby. Formálně sice šlo o dočasné přeložení, ale prakticky to pro agenta znamenalo propuštění.

Ingrid Hunnigan si u Heleny především cenila jejích pevných zásad a snažila se tyto její kvality vyzdvihnout pro členství v organizaci DSO, ale ne vše se v posudku setkalo s kladným přijetím. Z té doby se dochovala zpráva, kterou Hunniganové zaslal nadřízený Heleny.

Slečna Ingrid Hunnigan

Dnešním dnem byla Helena Harperová dočasně přiřazena k americké Tajné službě. Uvidíme jak si u Tajné služby bude nějaký čas stát, ovšem zda bude v tomto stavu schopna plnit všechny své povinnosti. Je tu ten případ, kdy na veřejnosti v afektu použila zbraň na partnera její sestry, kterému tím způsobila vážná zranění. Jednání osoby, jejíž rodina se ocitá v nebezpečí je pochopitelné, avšak přesto je to na agenta, jehož úkolem je chránit Spojené státy příliš neuvážené chování.

Helenu jste prověřili, ale mám-li sdělit své rozhodnutí jako její nadřízený, je nevyhovující. Má-li se DSO stát mečem pana Prezidenta, je v takovém případě Helenina břitkost dostačující. Helena je však, tak říkajíc, dvousečná. Neosvědčí-li se, mohla by tím ohrozit i své druhy.

Na jedné straně její sentimentálnost, její slabost pro její sestru, dočasné přiřazení k americké Tajné službě. S tímhle bude Helena v jeho hledáčku, tohoto by mohlo být Simmonsem využito pro plán zbavit se prezidenta.


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta