Helena Harper 1


Helena Harperová je 24letou agentkou americké vlády. Dobře vypadající Helena je velmi podobná své sestře Deborah, pro kterou je také jediným přímým příbuzným, protože jejich rodiče již zemřeli.

V době teroristického útoku na město Tall Oaks byla dočasně přidělena k americké Tajné službě a pověřena jako součást prezidentské ochranky prezidenta Benforda. Vyznačuje se smyslem pro spravedlnost i zodpovědnost a zůstává zásadní ve svých názorech a přesvědčení. Vyznačuje se vlídným a laskavým charakterem, ale zároveň se lehce nechává ovlivňovat svými emocemi.

Avšak mimo snadné podléhání svým emocím jde o prvotřídní a talentovanou osobu se speciálními schopnostmi, které ji dovolují být špičkovým agentem. Ingrid Hunnigan, která vypomáhala s rozšiřováním řad agentů v rámci organizace DSO zjevně oceňovala toto silné odhodlání Heleny, která v té době sloužila u CIA, a proto s ní počítala jako s budoucí členkou DSO. Tento návrh Hunnigan podala svým nadřízeným k posouzení.

Od Ingrid Hunnigan k vedoucí sekci DSO a FOS.

Z rozhodnutí prezidenta jsou momentálně vybíráni další členové z jednotlivých organizací k připojení se k DSO. Ti, kteří byli vybráni, projdou jednoročním posudkem ve své způsobilosti a pokud uspějí, je po tomto roce dále v plánu tři roky trvající výcvik. V tuto chvíli posudkovými testy způsobilosti prošlo sedm kandidátů, z nichž u pěti z nich bylo určeno, že nedosáhli požadované úrovně.

Z tohoto důvodu doporučujeme pro posudek Helenu Harperovou ze CIA. Jsme si vědomi jejího nedostatku v podobě jejího přílišného průchodu emocím, avšak její zásadní přesvědčení a schopnost konat by mohly naplnit očekávání. Bude jako běžně zahájen posudkový test způsobilosti v naprostém utajení?


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta