Haos


Označení Haos se vztahuje ke gigantické bio-organické zbrani, kterou v konceptu ultimativní zbraně stvořila organizace Neo-Umbrella.

Kůže tohoto stvoření je křišťálově čistá a zcela zřetelně jde rozeznat jak lidskému formátu podobný skeleton, tak i vnitřní orgány. Toto stvoření disponuje orgánem, který produkuje formu plynu, jenž umožňuje přeměnit lidi v zombies, a přestože je tento plyn stejného typu, který vylučuje B.O.W. Lepotitsa, u Haosu dosahuje jeho koncentrace a rozptyl až tisíckrát větších hodnot.

Mimoto byl Haos vytvořen tak, aby v případě vypuštění na povrch byl současně schopen neustále opakovat své dělení, čímž, pokud by vše proběhlo jak bylo naplánováno, se má za to, že svět by v takovém případě mohl být vyhlazen již během několika málo dní.

Takový plán měl být vykonán i v případě úmrtí osoby podobné Adě Wongové - předpokládané představitelky organizace Neo-Umbrella. Pokud by zemřela, měl být plán předem připraven tak, aby byl Haos vypuštěn i bez toho, aniž by se ještě čekalo až se vyvine v plnohodnotný organismus.

Je zcela jisté, že Ada Wongová zemřela v momentě, kdy se Haos ještě kompletně nevyvinul. Čímž došlo k zahájení programu k vynucenému oživení Haosu. Nalezen byl záznam, který objasňuje kroky, které se podnikly v podmořské základně, kde byl Haos uložen, v momentě úmrtí Ady Wongové:

Resident Evil 6 dokumenty / documents
„23:29, potvrzena smrt Ady Wong.
Zahájen Plán D.
Do kukly vydány signály na probuzení Haosu.
Nyní je forma Haosu na 70.3% kompletnosti. Kůže a dolní části těla nedokončeny.
Nicméně žádný problém pro provedení stanoveného plánu.© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta