FOS


FOS (Field Operations Support – Podpora pro bojové operace) představuje organizaci, která byla založena za účelem zkvalitnění a upevnění spolupráce mezi operátory zajišťujícími dohled nad americkými agenty pracujícími po celém světě. Zajištěním dohledu nad agenty, kteří sloužili napříč různými organizacemi a řízením operátorů v rámci jedné organizace tak bylo umožněno úspěšně dosáhnout organizačních předpokladů v boji proti bioteroru, který se rok od roku zintenzivňoval.

Navrhovatelem této organizace byl Adam Benford. K oficiálnímu ustanovení došlo roku 2011 a to s Leonem S. Kennedym a Ingrid Hunniganovou jako ústředními členy. V současné době se FOS primárně zaměřuje na podporu agentů z organizace DSO (Division of Security Operations – Divize pro bezpečnostní operace), ke které právě zmiňovaný Leon Kennedy patří.

V době vypuknutí rozsáhlých bioteroristických útoků a při zavraždění amerického prezidenta v Tall Oaks, byli pod velením Poradce pro národní bezpečnost Dereka C. Simmonse, mobilizovány a do situace začleněny skupiny agentů. Pro neobjasnění skutečného charakteru použitých biologických zbraní v tomto incidentu, bylo nasazení armády obtížné, a tak agenti podporovaní FOS představovali de facto první linii.

Následující přepis, jakmile došlo ve městě Tall Oaks k bioteroristickému útoku, zaznamenává naléhavé hlášení Ingrid Hunniganové, která byla rychle seznámena s tamější krizovou situací, a které zaslala svým nadřízeným.

"Tady Ingrid Hunniganová. Z pokusů se spojit s agenty na místě činu bylo úspěšně navázáno spojení. Spojení navázáno s Helenou Harperovou, která byla dočasně přeložena k americké bezpečnostní službě a agentem DSO Leonem S. Kennedym. Na základě poskytnutých informací od obou agentů potvrzuji virovou nákazu a úmrtí prezidenta. Oběma agentům se podařilo získat vodítka k vypátrání strůjců tohoto teroristického činu a zahájili vyšetřování. Opakuji, z hlášení těchto agentů nacházejícími se na místě byla potvrzena smrt prezidenta. A v současné chvíli jsou oba agenti na možné stopě vedoucí k pachatelům."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta