Spis Finna Macauleyho


Věk 22. Působiště u organizace BSAA v pobočce pro Severní Ameriku. V organizaci nováčkem. Jeho prvním operačním nasazením byla kampaň BSAA během občanské války v Republice Edonia, kde působil v jednotce vedené Chrisem Redfieldem. Vyznačuje se upřímnou, ale rovněž mírně rozpačitou povahou.

V bojovém nasazení při odstraňování barikád a protileteckých těžkých zbraní prokázal odhodlanost. V operaci se však nakonec stal jednou z obětí, která v nastražené léčce - iniciované nejspíše osobou jménem Ada Wongová - byla nemilosrdně přeměněna v monstrum. Finn zcela ztratil kontrolu sám nad sebou a stal se tzv. B.O.W. (bio-organickou zbraní), přičemž byl později zlikvidován dalšími podpůrnými jednotkami BSAA.

Dochoval se dopis, který Finn zaslal své matce den před nasazením v Republice Edonia.

„Drahá maminko. Už přešlo to nachlazení?

Zítra jako člen BSAA Severní Ameriky v týmu Alfa konečně zamířím do Republiky Edonia. Přestože jsem stále zelenáčem, jsem taky velmi rád, že jsem se mohl dostat do tak prestižní jednotky. Splním své povinnosti nejlépe jak budu moct a vrátím se domů, abych si na vás zběhlý moc nevyskakoval.

Kapitánem týmu Alfa je muž jménem Chris Redfield. Tenhle chlápek je legendou, která proti bioteroru bojuje už řadu let. Je to ten typ, ke kterému člověk vzhlíží. Ještě jsem ho ani nebyl schopný normálně pozdravit. Měl jsem příležitost, ale upřímně, jevil se dost děsivě a já ze sebe nemohl dostat ani slovo. Nejspíš budu mít možnost ho znovu oslovit na místě. Už bez nějakých obav a bez váhání ho napříště radostně a srozumitelně pozdravím tak, jak si mi mami vždy říkala. Každopádně, pochybuju že odtamtud přivezu nějaký suvenýr, když celé místo bude jedno velký bojiště, ale určitě se v pořádku vrátím domů.

Takže, pro tuto chvíli se loučím. Tak zatím“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta