Spis Dereka C. Simmonse


Věk 46. Poradce pro národní bezpečnost amerického prezidenta.
Krutý perfekcionista.

Jeho skutečnou pozicí je však vedení rozsáhlé organizace (označené jako Rodina), která údajně ovládala a ovládá již od dávných dob svou zemi napříč její historií, využívající přitom obrovského bohatství a sítí po celém světě. Organizace Rodina se ve snaze o udržení „neměnné stability ve struktuře světa“ nezastaví před ničím. O takovou „změnu“ se pro Spojené státy pokusil americký prezident, jenž se chystal zveřejnit informace týkající se tzv. incidentu v Raccoon city. Z tohoto důvodu byl proto následně zavražděn v údajném bioteroristickém útoku.

Mohl prezident Adam Benford, který byl zlikvidován ve spiknutí zosnované organizací Rodina a vedené Simmonsem, rovněž odhalit existenci této utajované organizace a toho, že v jejím čele stojí právě Simmons? Odpověď by mohla skýtat Simmonsem zanechaná upomínka.

"Znovu a znovu bylo na Adama naléháno, aby odstoupil od svého záměru vyjít ven s věcmi týkající se záležitosti kolem Raccoonu. Jenže on si pořád stojí za svým. Zatlačeno na něj bylo i skrz Rodinu, ale evidentně nemá v úmyslu se podrobit ani z této strany. Je však jeho chybou, že mě má za důvěrníka, aniž by si byl vědom faktu, že jsem představitelem Rodiny. S předpokladem, že tato situace mohla jednou nastat jsem jako někdo, kdo mu stál po jeho boku, vždy sledoval jeho tendence.

A konečně se stal pro Rodinu nepřítelem. Žádná milost se již konat nebude. Plně využiji moc Rodiny a pozice poradce národní bezpečnosti a vykonám to, co je nutné pro zajištění světové rovnováhy."


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta