Kariéra Chrise Redfielda


V minulosti Chris Redfield sloužil u amerických leteckých sil a působil jako bojový pilot. Ale jeho charakter a neústupné přesvědčení ho dostávaly do čím dál větších rozepří s jeho nadřízenými až nakonec odešel do výslužby. S sebou si však odnesl bojové zkušenosti a pilotní dovednosti a později byl naverbován pro S.T.A.R.S., speciální jednotku policejního sboru v Raccoon city.

Roku 1998 se Chrisovi podařilo přežít incident zahrnující biologické a bio-organické zbraně, tzv. incident v panském sídle, který se odehrál v blízkosti města Raccoon city. Redfield se poté pustil do vlastního vyšetřování kolem farmaceutické společnosti Umbrella, která nesmírně profitovala z vývoje bio-organických zbraní, a která byla za tento incident zodpovědná.

Poté, co Umbrella jako společnost roku 2003 zkrachovala, se připojil k proti-teroristickým speciálním silám BSAA.

V Africe roku 2009 se opět střetl s Albertem Weskerem, který kdysi pro Umbrellu pracoval, a který později figuroval v dalších bioteroristických incidentech. Zabitím Weskera definitivně ukončil svůj dlouhotrvající boj proti Umbrelle.

Na konci roku 2012 během operace v Republice Edonia byl konfrontován s teroristickou organizací pojmenovanou jako Neo-Umbrella a všichni jeho podřízení vyjma Pierse Nivanse, byli v následné léčce zabiti nebo zmutovali do forem bio-organických zbraní. Tito jeho bývalí, nyní zmutovaní spolubojovníci potom na Chrise zaútočili. Následkem boje s nimi byl Chris zraněn a došlo u něj ke ztrátě paměti. Chris poté zmizel v končinách východní Evropy, kde trávil dny utápěním v alkoholu, dokud ho za několik měsíců nevypátral jeho spolubojovník Piers.

Chrisovo zmizení z nemocnice, kam byl převezen po akci, zasáhlo celou organizaci BSAA, protože pro BSAA byl Chris Redfield považován za její symbol. Z níže uvedené kopie emailu, který byl zaslán Piersovi, lze vysledovat, jak se v pokračujícím pátrání, které vedl Piers, snažily co nejvíce spolupracovat i jednotlivé pobočky organizace.
„Pan Piers Nivans, Severoamerické oddělení I nás zasáhla zpráva o zmizení Chrise Redfielda. Pro BSAA je nepostradatelným a je nejen rovněž důležitým patronem pro Západoafrickou pobočku, ke které patřím, ale je i pro mě důležitý jako člověk. Pokud bude něco, s čím Vám budeme moci pomoci, klidně se na nás prosím obraťte. Západoafrické oddělení se rozhodně nebude zdráhat spolupráce. Sheva Alomar. Západoafrické oddělení“


Resident Evil 6 dokumenty / documents


© 2011-2017 Tricell.cz, Resident Evil Fansite
Poslední novinky:     Resident Evil 7 získává první DLC „Banned Footage vol.1“   •   RE7 Live-action trailer   •   Může být Glenn Arias agent Hunk?   •   Stahujte fanouškovské demo Resident Evil 3.5   •   Druhý trailer na Resident Evil: Vendetta